logo

SK

<<  2/7 >>

Písali o nás na motoride.sk

8.10.2019 09:20 | Rossier

Napísali o nás na motoride.sk

Dňa 28.09.2019 zahájila spoločnosť ROSSIER s.r.o. svoj oficiálny predaj motoboxov alebo výstižnejšie motogaráži na slovenskom trhu prostredníctom spoločnosti MOTOSHOP Žubor v Banskej Bystrici. Prinášame Vám rozsiahlu fotogalériu z tejto vydarenej akcii. Prečítajte si viac na motoride.sk

Novinka na trhu motoboxy ROSSIER - vyriešia váš problém s parkovaním motorky

Motoboxy ROSSIER sú vyrobené z ABS plastu a riešia garážovanie Vašich motocyklov, štvorkoliek resp. bicyklov.Boli navrhnuté a koncipované tak, aby sa do motoboxu zmestili tie najväčšie stroje od výrobcov, ako sú HARLEY DAVIDSON alebo HONDA.
Zároveň výška motoboxu bola navrhnutá až na 1,80 m čiže ani vysoký jazdec na endure spolu s kuframi nebude mať problém zaparkovať svoj motocykel.

Boxy sú plne uzamykacie, takže o bezpečnost Vašich motoriek bude postarané aj po tejto stránke. Design motoboxov je nadčasový alebo až mierne futuristický. Každopádne je pôsobivý a ľuďom, ktorí ho videli sa páči. Celý design navrhol Mgr. art. Ján Jurčišin, úspešný a etablovaný slovenský designer.Popri motoboxoch určených na parkovanie motocyklov prináša spoločnosť ROSSIER aj praktický prepravný príves určený na prepravu motocyklov, ktorý je vybavený hydraulickým podvozkom a tým pádom si príves doslovne sadne na zem a vy pohodlne a bez zbytočného balancu naložíte svoj motocykel alebo štvorkolku..

Tí, ktorí ste si v minulosti chceli kúpiť motorku a nevedeli ste kde ju parkovať, máte teraz možnosť kontaktovať Vášho predajcu motoriek a spolu s motorkou si odviezť domov aj svoj motobox. Motoboxy ROSSIER je možné kupovať už aj na splátky od 62 € mesačne.

Veríme, že značka ROSSIER, bude na slovenskom trhu úspešná a nájde si pomerne dosť zákazníkov z radu Vás , motorkárov, pretože priniesla na trh produkt, ktorý tu výrazne chýbal a predovšetkým Vám vyrieši problém s parkovaním Vašich motocyklov.

Pre zvedavcov a záujemcov, navrhujem pozrieť web spoločnosti ROSSIER, www.rossier.sk
Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  2/7 >>Nakupovanie
 
 
Kontakty
ROSSIER s.r.o.
Zvolenská cesta 46
Banská Bystrica, 974 05,
Slovenská republika

Tel.: +421 903 509 900
Email: info@rossier.sk

© Všetky práva vyhradené - www.rossier.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.rossier.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam